محل تبلیغات شما

دوره سئو ، کليد موفقيت شما در دنياي ديجيتال

طبق خبرگذاري ايلنا سئو يکي از پردرآمدترين شغل‌هاي اينترنتي در دنيا است که يادگيري آن مي‌تواند کمک بسياري به رشد و پيشرفت شما کند. با يادگيري سئو نه تنها مي‌توانيد سايت ديگران را بهينه‌سازي کنيد و درآمد چشمگيري براي خود داشته باشيد، بلکه مي‌توانيد سايت خود را هم سئو کنيد و مشتريان بسياري را جذب کنيد.

من ندا خالقي هستم که به عنوان يک ديجيتال مراکتر که سئو اولويتشه فعاليت مي‌کنم. دوره سئو من نتيجه‌ي سال‌ها فعاليتي است که در اين زمينه انجام داده‌ام و مي‌خواهم تمامي تجربيات آن را با شما در ميان بگذارم. در پايان اين دوره آنچه که شما به دست مي‌آوريد، عبارت است از:

1. يادگيري کاربردي سئو
  2. ورود به بازار کار پررقابت سئو
  3. يادگيري تکنيک‌هايي براي گرفتن پروژه
  4. مذاکره با مشتريان و مشخص کردن قيمت پروژه

پس اگر به دنبال يادگيري سئو براي داشتن يک کسب و کار اينترنتي پول‌ساز هستيد، با من در اين دوره همراه باشيد تا بتوانيد تمامي تکنيک‌ها را به صورت کاملا تخصصي و کاربردي ياد بگيريد.

دوره آموزش کامل سئو نداخالقي

اين دوره هم براي افرادي که آشنا به سئو هستند و هم افرادي که اصلا اطلاعاتي در اين زمينه ندارند، مناسب است. با شرکت در اين دوره ياد مي‌گيريد که چگونه مي‌توانيد وبسايت خود را به صفحه اول نتايج جستجو در گوگل بياوريد و درآمد خود را به صورت شگفت انگيزي چند برابر کنيد.

سرفصل‌هاي دوره آموزش سئو

1. ضرورت سئو
  2. سئو تکنيکال
  3. بهينه سازي سرعت سايت
  4. ساختار سايت
  5. افزايش خوانايي سايت
  6. سئو محتوا
  7. آناليز رقبا
  8. سئو خارجي

آموزش سئو به زبان ساده

براي آنکه بتوانيد به عنوان يک کارشناس سئو فعاليت داشته باشيد، فقط کافي است بتواني مذاکره مناسبي با مشتريان داشته باشيد و پروژه را به قيمتي استثنائي بگيريد. پس از دريافت پروژه بايد بتوانيد مشکلات و نيازمندي‌هاي سايت را به دست آوريد که اين موضوع در حوزه‌ي آموزش سئو تکنيکال به شما ياد داده مي‌شود. پس از آن بايد بدانيد سئوي داخلي سايت را به صورت کاملا بهينه انجام دهيد و با تحليل مناسب استراتژي هدفمند براي سئو خارجي وبسايت داشته باشيد. اين‌ها اصلي‌ترين مطالبي است که بايد شما به عنوان يک سئوکار حرفه‌اي بدانيد.

آموزش سئو تکنيکال

• انتخاب دامنه، هاست و سرور مناسب
  • ساختار مناسب براي يک URL
  • يک صفحه با چند URL
  • مديريت URL براي جلوگيري از محتوا تکراري و کنيباليزيشن
  • نحوه‌ي پياده سازي SSL و رفع خطاهاي مخرب
  • بررسي Page Ination ها و نحوه جلوگيري از پخش اعتبار سايت
  • نحوه استفاده از GTmetrix و lighthouse
  • تحليل تمامي خطاهاي Structure
  • تحليل تمامي خطاهاي Performance
  • آموزش کار با Waterfall
  • رفع انواع خطاهاي مرتبط با تصاوير، سرور و محتوا

آموزش سئو داخلي

• استراتژي تحقيق کلمات کليدي
  • Kwfinder
  • Keyword Planer
  • Google Trends
  • Google(Suggestion& Related)
  • ساختار خوشه اي محتوا و تاپيک کلاسترها
  • ساختار بندي صفحات بر اساس استراتژي پيلار و کلاستر
  • ساخت کيورد مپ و استراتژي کسب رتبه صفحات
  • TFIDF و چگالي کلمات کليدي
  • متا تگ ‌هاي مهم و اهميت آنها در سئو
  • آشنايي با تگ‌هاي H1 الي H6 و کاربرد آن‌ها
  • سئو فرندلي کردن مقالات و پست‌هاي سايت
  •  PDP & PLP و اهميت آن در ساختار سايت
  • کنونيکال چيست و چه زماني استفاده مي‌شود؟
  • ريدايرکت چيست و چه زماني استقاده ميشود؟
  • تفاوت کنونيکال و ريدايرکت
  • کنيباليزيشن چيست؟
  • Duplicate Content چيست؟ و چه زماني اتفاق مي افتد؟
  • SPA و سئو جاوا اسکريپت
  • معرفي تگ‌هاي HTML
  • ضررورت استفاده از HTML5 , Structer Data
  • معرفي فيچر اسنيپت‌هاي گوگل (Featured Snippets)

آموزش سئو خارجي

• معرفي انواع لينک‌ها
  • اهميت لينک‌هاي Follow & No Follow
  • معرفي انواع Anchor text و اهميت استفاده از آنها
  • استراتژي لينک سازي خارجي
  • انواع روش ‌هاي لينک سازي
  • SEOکلاه سياه چيست و چه روش هايي دارد؟
  • SEO کلاه خاکستري چيست و چه روش هايي دارد ؟
  • SEO کلاه سفيد چيست و چه روش هايي دارد ؟
  • چرا نبايد SEO کلاه سياه کنيم؟
  • پنالتي گوگل چيست؟

مزاياي شرکت در دوره سئو

در اين دوره سعي شده است تا تمامي تجربه چند ساله من به صورت کاملا کاربردي به شما آموزش داده شود. تجربياتي که من در چندين سال به دست آوردم تنها در چند دقيقه در اختيار شما قرار مي‌گيرد. پس يادگيري سئو در کوتاه‌ترين زمان ممکن يکي از مزيت‌هاي اصلي اين دوره است.

شايد تاکنون دوره‌هاي بسياري را شرکت کرده‌ايد که مطالب را به صورت مشق شب به شما آموزش داده باشند و هيچ‌گاه روي پرورش طرز فکر شما و چيدن استراتژي براي شروع پروژه‌هاي سئو برنامه‌ريزي نشده است. در اين دوره ياد مي‌گيريد چگونه مي‌توانيد سايت را تحليل کنيد و يک استراتژي مناسب براي وبسايت‌ها بچينيد. پس تغيير در نگرش شما براي سئو سايت يکي ديگر از مزيت‌هايي است که در پايان اين دوره به دست مي‌آوريد.

پاسخ به سوالات متداول شما

1. آيا اين دوره به صورت عملي است؟

بله قطعا! در ابتداي اين نوشته هم گفتم تمامي آموزش‌ها به صورت کاربردي است که حتما به صورت عملي به شما نشان داده خواهد شد.

1. قيمت اين دوره چقدر است؟

مي‌توانيد وارد سايت شويد و با کارشناسان ما تماس بگيريد تا از قيمت اين دوره مطلع شويد. قيمت مناسب اين دوره را شايد بتوان يکي ديگر از مزيت‌هاي آن در نظر گرفت.

1. آيا داشتن اطلاعات کافي در مورد سئو لازمه‌ي شرکت در اين دوره است؟

خير، تمامي افراد با هر سطح دانشي مي‌توانند در اين دوره شرکت کنند و به عنوان متخصص به بازار کار معرفي شوند.

1. در پايان دوره چگونه با شما در ارتباط باشيم؟

از طريق دايرکت و يا واتساپ مي‌توانيد با من در ارتباط باشيد.

1. فيلم‌هاي اين دوره را مي‌توانيم داشته باشيم؟

بله حتما.هر جلسه فيلم‌ها ضبط مي‌شود.

نحوه‌ي ثبت نام در دوره آنلاين آموزش سئو

براي ثبت نام در اين دوره کافي است وارد سايت ندا خالقي  شويد و با کليک بر روي دکمه با من تماس بگيريد، اطلاعات کافي در مورد اين دوره به دست آوريد و پس از کسب اطلاعات بيشتر ثبت نام کنيد. تمامي هدف من آموزش سئو به صورت کاملا کاربردي است تا بتوانيد اعتبار خوبي براي سايت خود به دست آوريد. براي کسب اطلاعات بيشتر ميتوانيد وارد آدرس زير شويد و با من در ارتباط باشيد:

https://nedakhaleghi.com/

چرا سایت های ما نیاز به سئو دارند؟

دوره سئو ، کلید موفقیت شما در دنیای دیجیتال

لینک سازی داخلی چیست؟

سئو ,دوره ,سايت ,آموزش ,صورت ,تمامي ,اين دوره ,در اين ,به صورت ,آموزش سئو ,را به ,صورت کاملا کاربردي ,تحليل تمامي خطاهاي

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
قیمت انواع لاستیک ران فلت دانلود rpmsport drhodaee son of man in bible is IMAM MAHDI با خبر رعایت بهداشت در سوپرمارکت ها استخدام راننده در الوپیک اینجا همه چی هست الان بخر تحویل بگیر